Kviečiame stebėti Pilietinės galios indekso pristatymą internetu

Visus, kurie neturi galimybių šį ketvirtadienį (vasario 12 d.) dalyvauti 2014 m. Lietuvos pilietinės galios indekso tyrimo pristatyme Vilniuje, kviečiame stebėti tiesioginę renginio transliaciją internetu – www.kuriamerespublika.lt. Tiesioginės transliacijos, kaip ir renginio, pradžia – 10.00 val.

Pristatyme bus aptarta, kaip pakito Lietuvos visuomenės ir atskirų jos grupių – mokytojų ir moksleivių – pilietinė galia, kokie veiksniai lemia šiuos pokyčius, kokiose pilietinėse veiklose lietuviai dalyvauja aktyviausiai, kaip jie vertina savo galimybes daryti įtaką valdžios sprendimams, kodėl kartais vengia imtis pilietinių iniciatyvų, ir kt.

Pilietinės galios tyrimo rezultatus pristatys Pilietinės visuomenės instituto ekspertai: dr. Rūta Žiliukaitė, dr. Ainė Ramonaitė ir dr. Ieva Petronytė. Diskusijoje taip pat dalyvaus dr. Darius Kuolys ir dr. Mindaugas Degutis.

Lietuvos pilietinės galios indeksą pagal mokslininkų dr. A. Ramonaitės, dr. R. Žiliukaitės ir dr. M. Degučio parengtą metodiką Pilietinės visuomenės institutas tiria nuo 2007 metų. Toks tyrimas atliktas jau šeštąjį kartą.

Komentarai